YUSUFOĞULLARI EKMEK FABRİKASI GÖLBAŞI

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Bahçelievler Mh. Cumhuriyet Cd. No: 38, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
11.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Yusufoğulları Ekmek Fabrikası firması Ankara ili Gölbaşı ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Ekmek, Ekmek Fabrikaları sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 32 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Yusufoğulları+Ekmek+Fabrikası+Ankara Firma+Rehberim+Üyesidir!

Yusufoğulları Ekmek Fabrikası Hakkında

Firmamız Ankara İlinde Gölbaşı İlçesi Bahçelievler Mh. Cumhuriyet Cd. No: 38, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Ekmek, Ekmek Fabrikaları, Ekmek Satış Mağazaları, Ekmek Fabrikası sektörlerinde faaliyettedir.
Yusufoğulları Ekmek Fabrikası Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Yusufoğulları Ekmek Fabrikası firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Yusufoğulları Ekmek Fabrikası firmamıza İstek ve taleplerinizi 15 Aralık 2017 Cuma Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (312) 484 167... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 32 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz