ZEKİ KÜNEFE VE TATLI SALONU DEFNE

Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Cep Telefonu Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz
SAMANDAĞ YOLU ÜZERİ GÜLTEPE MAH. ALPET KARŞISI  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Kayıt ve Bitiş Tarihi
25.06.2013 - 09.09.2020
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Zeki Künefe Ve Tatlı Salonu Firması hatay ili defne ilçesinde Baklavacılar, Künefe Salonları, Künefeciler sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2019 yılı içerisinde 1557 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 244 kişi tarafından aranmıştır.
Zeki+Künefe+Ve+Tatlı+Salonu+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Zeki Künefe Ve Tatlı Salonu Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Zeki Künefe Ve Tatlı Salonu İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Resim Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Zeki Künefe Ve Tatlı Salonu Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Zeki Künefe Ve Tatlı Salonu Hakkında

Zeki Künefe Ve Tatlı Salonu Firmamız Hatay İlinde Defne İlçesi Gültepe Mahallesi SAMANDAĞ YOLU ÜZERİ GÜLTEPE MAH. ALPET KARŞISI Adresinde faaliyettedir.
Zeki Künefe Ve Tatlı Salonu Baklavacılar, Künefe Salonları, Künefeciler, Baklava, Künefe, Dondurma sektörlerinde hizmet vermektedir.
Zeki Künefe Ve Tatlı Salonu Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Zeki Künefe Ve Tatlı Salonu firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Zeki Künefe Ve Tatlı Salonu firmamıza İstek ve taleplerinizi 21 Ekim 2019 Pazartesi Günü 08:30 ile 01:00 Arası Açık iletebilir veya 0 (326) 232 45 ... Sabit Telefonu, 0 (536) 244 26 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2019 yılı içerisinde 1557 kişi Ziyaret etmiş, 244 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 3 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.