ZERDALİ PASTA KEÇİÖREN

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Ayvalı Mh. Halil Sezai Erkut Cad. Afra Sk. Antares Alışveriş ve Yaşam Mrk. No: 1/A Kat: 3 Daire: 161, Etlik (İncirli), Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
07.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Zerdali Pasta firması Ankara ili Keçiören ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 13 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Zerdali+Pasta+Ankara Firma+Rehberim+Üyesidir!

Zerdali Pasta Hakkında

Firmamız Ankara İlinde Keçiören İlçesi Ayvalı Mh. Halil Sezai Erkut Cad. Afra Sk. Antares Alışveriş ve Yaşam Mrk. No: 1/A Kat: 3 Daire: 161, Etlik (İncirli), Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Zerdali Pasta Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Zerdali Pasta firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Zerdali Pasta firmamıza İstek ve taleplerinizi 19 Kasım 2017 Pazar Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (312) 322 25 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 13 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz