ZEYN OTEL VE RESTAURANT HARBİYE DEFNE

Yetkili Kişi
Sabit Telefon
Cep Telefonu
Adres
ÇAĞLAYAN MAH. ÜRGEN CAD. HARBİYE Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıt ve Bitiş Tarihi
24.09.2013 - 06.12.2019

Zeyn otel harbiye

Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Zeyn Otel Ve Restaurant Harbiye Firması ZEYNİDDİN AVCI Yönetiminde hatay ili defne ilçesinde Oteller, Lokantalar, Toplantı Salonu sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2019 yılı içerisinde 756 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 6 kişi tarafından aranmıştır.
Zeyn+Otel+Ve+Restaurant+Harbiye+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Zeyn Otel Ve Restaurant Harbiye Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Zeyn Otel Ve Restaurant Harbiye İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Resim Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Zeyn Otel Ve Restaurant Harbiye Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Zeyn Otel Ve Restaurant Harbiye Hakkında

Zeyn Otel Ve Restaurant Harbiye Firmamız ZEYNİDDİN AVCI Yönetiminde Hatay İlinde Defne İlçesi Harbiye Mahallesi ÇAĞLAYAN MAH. ÜRGEN CAD. HARBİYE Adresinde faaliyettedir.
Zeyn Otel Ve Restaurant Harbiye Oteller, Lokantalar, Toplantı Salonu, Lokanta ve Restaurantlar, Restaurantlar, Hoteller sektörlerinde hizmet vermektedir.
Zeyn Otel Ve Restaurant Harbiye Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Zeyn Otel Ve Restaurant Harbiye firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Zeyn Otel Ve Restaurant Harbiye firmamıza İstek ve taleplerinizi 17 Eylül 2019 Salı Günü 24 Saat Açık iletebilir veya 0 (326) 231 50 ... Sabit Telefonu, 0 (532) 541 45 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email info@zeynotel.com ve web www.zeynotel.com sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2019 yılı içerisinde 756 kişi Ziyaret etmiş, 6 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 17 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.