ZEYN OTEL VE RESTAURANT HARBİYE DEFNE

Yetkili Kişi
Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Cep Telefonu Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Cep Telefonu Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz
ÇAĞLAYAN MAH. ÜRGEN CAD. HARBİYE  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Web Sitemiz
E-Posta Gönder
Kayıt ve Bitiş Tarihi
24.09.2013 - 05.12.2020

Zeyn otel harbiye

Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
ZEYN OTEL VE RESTAURANT HARBİYE DEFNE Hatay Firma RehberimZEYN OTEL VE RESTAURANT HARBİYE DEFNE Hatay Firma Rehberim51 5.0 | 2 Oy
Zeyn Otel Ve Restaurant Harbiye Firması ZEYNİDDİN AVCI Yönetiminde hatay ili defne ilçesinde Oteller, Lokantalar, Toplantı Salonu sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 82 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 0 kişi tarafından aranmıştır.
Zeyn+Otel+Ve+Restaurant+Harbiye+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Zeyn Otel Ve Restaurant Harbiye Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Zeyn Otel Ve Restaurant Harbiye İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Resim Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Zeyn Otel Ve Restaurant Harbiye Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Zeyn Otel Ve Restaurant Harbiye Hakkında

Zeyn Otel Ve Restaurant Harbiye Firmamız ZEYNİDDİN AVCI Yönetiminde Hatay İlinde Defne İlçesi Harbiye Mahallesi ÇAĞLAYAN MAH. ÜRGEN CAD. HARBİYE Adresinde faaliyettedir.
Zeyn Otel Ve Restaurant Harbiye Oteller, Lokantalar, Toplantı Salonu, Restaurantlar, Hoteller, Western Union sektörlerinde hizmet vermektedir.
Zeyn Otel Ve Restaurant Harbiye Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Zeyn Otel Ve Restaurant Harbiye firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Zeyn Otel Ve Restaurant Harbiye firmamıza İstek ve taleplerinizi 22 Ocak 2020 Çarşamba Günü 24 Saat Açık iletebilir veya 0 (326) 231 50 ... Sabit Telefonu, 0 (532) 541 45 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email info@zeynotel.com ve web www.zeynotel.com sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 82 kişi Ziyaret etmiş, 0 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 18 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.