BORSAM TAŞ FIRIN KADIKÖY

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Osman Ağa Mh. Reşit Efendi Sk. No: 103 Daire: 3, Osmanağa, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Borsam Taş Fırın firması İstanbul ili Kadıköy ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Fırın, Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 25 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Borsam+Taş+Fırın+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Borsam Taş Fırın Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Kadıköy İlçesi Osman Ağa Mh. Reşit Efendi Sk. No: 103 Daire: 3, Osmanağa, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Fırın, Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Borsam Taş Fırın Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Borsam Taş Fırın firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Borsam Taş Fırın firmamıza İstek ve taleplerinizi 19 Kasım 2017 Pazar Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 450 57 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 25 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz