ALİM DÖNER VE KEBAP EVİ SAMANDAĞ

DÖNER - IZGARA ÇEŞİTLERİ - ADANA - KUŞBAŞI - MEZE ÇEŞİTLERİ

SULU YEMEKLER - KEPSE PİLAVI - GÜNLÜK TAZE ÇORBA

Yetkili Kişi
Zekat Usta (Yetkili)
Sabit Telefon
Cep Telefonu
Yaz
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Hastane Cd. Ortaokul Cd. Mithat Abacı İşhanı Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıt ve Bitiş Tarihi
16.04.2014 - 27.12.2019
Bizi Sayfanızda Paylaşın
Alim Döner Ve Kebap Evi Firması Zekat Usta Yönetiminde hatay ili samandag ilçesinde Kebapçılar, Dönerciler, Yemek Siparişi sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2019 yılı içerisinde 5171 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 1871 kişi tarafından aranmıştır.
Alim+Döner+Ve+Kebap+Evi+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Alim Döner Ve Kebap Evi Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Alim Döner Ve Kebap Evi İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Alim Döner Ve Kebap Evi Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Alim Döner Ve Kebap Evi Hakkında

Alim Döner Ve Kebap Evi Firmamız Zekat Usta Yönetiminde Hatay İlinde Samandağ İlçesi Atatürk Mahallesi Hastane Cd. Ortaokul Cd. Mithat Abacı İşhanı Adresinde faaliyettedir.
Alim Döner Ve Kebap Evi Kebapçılar, Dönerciler, Yemek Siparişi, Paket Sipariş, Sulu Yemekler, Kepse, Döner ve Kebap salonu, Kebap Salonu, Çevirme Tavuk sektörlerinde hizmet vermektedir.
Alim Döner Ve Kebap Evi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Alim Döner Ve Kebap Evi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Alim Döner Ve Kebap Evi firmamıza İstek ve taleplerinizi 18 Ağustos 2019 Pazar Günü Kapalı iletebilir veya 0 (326) 512 09 ... Sabit Telefonu, 0 (539) 279 75 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2019 yılı içerisinde 5171 kişi Ziyaret etmiş, 1871 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 4 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.