ALTUNLAR MOBİLYA HALI ÇEYİZ İSKENDERUN

SALTANAT MOBİLYA BAYİ-ANGORA HALI BAYİ-TAÇ-BRİLLANT PERDE BAYİ

MERİNOS-KAŞMİR-DİLEK-

HALI-MOBİLYA-PERDE-EV TEKSTİLİ ÇEŞİTLERİ

1989 YILINDA İSKENDERUN İLÇESİ DENİZCİLER MAHALLESİNDE HALI SATIŞIYLA BAŞLAYAN MEHMET ALTUN  İLK MAĞAZASINI 2011 YILINDA AÇIP OĞULLARI ÜMİT VE HARUN ALTUN İLE DEVAM ETMEKTEDİR .2013 YILINDA 2.MAĞAZASINI AÇARAK HİZMET AĞINI GENİŞLETİP MOBİLYA VE HALI DA EN İYİ MARKALARLA İŞ POTANSİYELİNİ TAÇLANDIRMIŞTIR.HEDEFİNİ EN KALİTELİYİ HER BÜTÇEYE HİTAP EDEREK BELİRLEMİŞTİR.

Yetkili Kişi
​ümit Altun (Sahibi)
Sabit Telefon
Sabit
Yaz
Cep Telefonu
Yaz
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
DENİZCİLER FATİH MAH.MEHMET AKİF ERSOY CAD.NO:15/A VE 44 Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler
Kayıt ve Bitiş Tarihi
29.03.2016 - 20.04.2020
Bizi Sayfanızda Paylaşın
Altunlar Mobilya Halı Çeyiz Firması ​ÜMİT ALTUN Yönetiminde hatay ili iskenderun ilçesinde Halı ve Kilim, Çeyizciler, Mobilyacılar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2019 yılı içerisinde 665 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 12 kişi tarafından aranmıştır.
Altunlar+Mobilya+Halı+Çeyiz+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Altunlar Mobilya Halı Çeyiz Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Altunlar Mobilya Halı Çeyiz İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Altunlar Mobilya Halı Çeyiz Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Altunlar Mobilya Halı Çeyiz Hakkında

Altunlar Mobilya Halı Çeyiz Firmamız ​ÜMİT ALTUN Yönetiminde Hatay İlinde İskenderun İlçesi Fatih Mahallesi DENİZCİLER FATİH MAH.MEHMET AKİF ERSOY CAD.NO:15/A VE 44 Adresinde faaliyettedir.
Altunlar Mobilya Halı Çeyiz Halı ve Kilim, Çeyizciler, Mobilyacılar sektörlerinde hizmet vermektedir.
Altunlar Mobilya Halı Çeyiz Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Altunlar Mobilya Halı Çeyiz firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Altunlar Mobilya Halı Çeyiz firmamıza İstek ve taleplerinizi 18 Ağustos 2019 Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (326) 645 45 ... Sabit Telefonu, 0 (542) 515 98 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2019 yılı içerisinde 665 kişi Ziyaret etmiş, 12 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 17 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.