ANKARA YUFKA

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Aşağı Nohutlu Mh. Güneş Sokak Huzur Apt. No: 1, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
2017 Yılı: 1/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Ankara Yufka firması Yozgat ili Yozgat Merkez ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 109 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 1 kişi tarafından aranmıştır.
Ankara+Yufka+Yozgat Firma+Rehberim+Üyesidir!

Ankara Yufka Hakkında

Firmamız Yozgat İlinde Aşağı Nohutlu Mh. Güneş Sokak Huzur Apt. No: 1, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış, Yufkacılar sektörlerinde faaliyettedir.
Ankara Yufka Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Ankara Yufka firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Ankara Yufka firmamıza İstek ve taleplerinizi 23 Kasım 2017 Perşembe Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (354) 217 38 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 109 kişi Ziyaret etmiş, 1 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz