ATA EKMEK UNLU MAMÜLLERİ MALTEPE

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Çınar Mah. Atatürk Cd. No: 36 Daire: 2, Küçükyalı, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Ata Ekmek Unlu Mamülleri firması İstanbul ili Maltepe ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 38 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Ata+Ekmek+Unlu+Mamülleri+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Ata Ekmek Unlu Mamülleri Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Maltepe İlçesi Çınar Mah. Atatürk Cd. No: 36 Daire: 2, Küçükyalı, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın, Un ve unlu mamüller, Unlu Mamülleri sektörlerinde faaliyettedir.
Ata Ekmek Unlu Mamülleri Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Ata Ekmek Unlu Mamülleri firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Ata Ekmek Unlu Mamülleri firmamıza İstek ve taleplerinizi 23 Kasım 2017 Perşembe Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 518 43 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 38 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz