AYBORA EMLAK GAYRİMENKUL ÇİĞLİ

https://www.ayboraemlak.xyz

https://www.emlakjet.com/emlak-ofisleri-detay/aybora-emlak-110411

https://www.ayboraemlakcigli.com

http://ayboraemlakofisi35.com/

https://izmirayboraemlak.sahibinden.com/

https://www.zingat.com/aybora-emlak-2-39241g

https://www.milliyetemlak.com/firma/ayboraemlakizmir

http://ayboraemlak.org/

Yetkili Kişi
Zeynep Bozkurt (AYBORA EMLAK)
Sabit Telefon
Cep Telefonu
Cep Telefonu
Adres Konum Ekle
8801 sk on. 1 balatkçık çiğli izmir Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Sosyal Ağlarımız
Ziyaretçi İstatistikleri
Aranma İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
07.02.2018 - 21.11.2019

İzmir Çiğli bölgesinde 2011 yılında bu yana  aktif olarak  hizmet vermekteyiz

Hizmetlerimizi gayrimenkul alım ve satımı, konut, işyeri,  arsa, tarla, daire ve hisseli parsel alım satımı işlemlerine aracılık etmekteyiz. 

 Aybora emlak ailesi olarak sattığımız ve aracı olduğumuz yerlerin hepsine prim garantili olarak satış yapmaktayız. İzmir Çiğli Bölgesi İzmirin hızla gelişen kuzey aksında yer almaktadır. Kuzey aksında Çiğli Araştırma Hastanesi, Büyüyen ve gelişen sanayisiyle bölgede ciddi göç almasıyla yoğun talep görmektedir. Bu ihtiyaçlara bölgede güvenilir, dürüst ve şeffaf ticaretiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Aybora Emlak Gayrimenkul Firması Zeynep BOZKURT Yönetiminde izmir ili cigli ilçesinde Emlakçılar, Gayrimenkul, Gayrimenkul Danışmanlığı sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2019 yılı içerisinde 714 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 11 kişi tarafından aranmıştır.
Aybora+Emlak+Gayrimenkul+İzmir Firma+Rehberim+Üyesidir!

Aybora Emlak Gayrimenkul Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Aybora Emlak Gayrimenkul İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Resim Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Aybora Emlak Gayrimenkul Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Aybora Emlak Gayrimenkul Hakkında

Aybora Emlak Gayrimenkul Firmamız Zeynep BOZKURT Yönetiminde İzmir İlinde Çiğli İlçesi Balatçık Mahallesi 8801 sk on. 1 balatkçık çiğli izmir Adresinde faaliyettedir.
Aybora Emlak Gayrimenkul Emlakçılar, Gayrimenkul, Gayrimenkul Danışmanlığı, Emlak Danışmanlığı, Emlak Bürosu sektörlerinde hizmet vermektedir.
Aybora Emlak Gayrimenkul Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Aybora Emlak Gayrimenkul firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Aybora Emlak Gayrimenkul firmamıza İstek ve taleplerinizi 17 Eylül 2019 Salı Günü 09:00 ile 20:00 Arası Açık iletebilir veya 0 (232) 329 55 ... Sabit Telefonu, 0 (506) 515 57 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ayboraaybora@hotmail.com ve web https://www.ayboraemlak.xyz sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2019 yılı içerisinde 714 kişi Ziyaret etmiş, 11 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 7 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.