AYYILDIZ BAKLAVA VE BÖREK GÜNGÖREN

Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz Konum Ekle!
Haznedar Mh. İlkyuva Cd. No: 30, Akıncılar,  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Faaliyet Alanlarımız
Aranma İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
04.06.2015 -
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
AYYILDIZ BAKLAVA VE BÖREK GÜNGÖREN İstanbul Firma RehberimAYYILDIZ BAKLAVA VE BÖREK GÜNGÖREN İstanbul Firma Rehberim51 0.0 | 0 Oy
Bu Firmanın Sahibi Siz misiniz?
Firma Sahibiyim Üyelik Yükselt
Ayyıldız Baklava ve Börek Firması İstanbul ili Güngören ilçesinde Baklavacılar, Restaurantlar, Baklava sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 13 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Ayyıldız+Baklava+ve+Börek+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Ayyıldız Baklava ve Börek Hakkında

Ayyıldız Baklava ve Börek Firmamız İstanbul İlinde Güngören İlçesi Haznedar Mh. İlkyuva Cd. No: 30, Akıncılar, Adresinde faaliyettedir.
Ayyıldız Baklava ve Börek Baklavacılar, Restaurantlar, Baklava sektörlerinde hizmet vermektedir.
Ayyıldız Baklava ve Börek Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Ayyıldız Baklava ve Börek firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Ayyıldız Baklava ve Börek firmamıza İstek ve taleplerinizi 24 Şubat 2020 Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (212) 553 66 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 13 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.