BERSU ELEKTRONİK TURKCELL YETKİLİ SATIŞ NOKTASI DEFNE

TURKCELL KONTÖR VE HAT SATIŞI

YEDEK SIM KART SATIŞI

AKSESUAR SATIŞI

GARANTİLİ SIFIR CİHAZ SATIŞI

TURKCELL FATURA TAHSİLATI

FATURALI HAT SATIŞI

FATURAYA EK CİHAZ 

Yetkili Kişi
Sabit Telefon
Adres
ARMUTLU MAH. GÜNDÜZ CAD. R.ZİDAN APT NO 47 Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
2018 Yılı: 18/02017 Yılı: 113/02016 Yılı: 159/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
14.07.2010 - 01.10.2018
Bersu Elektronik Turkcell Yetkili Satış Noktası firması hatay ili defne ilçesinde Turkcell Merkezleri ve Şubeleri, Cep Telefonu ve Aksesuar, Fatura Ödeme Merkezi sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 1070 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 18 kişi tarafından aranmıştır.
Bersu+Elektronik+Turkcell+Yetkili+Satış+Noktası+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Bersu Elektronik Turkcell Yetkili Satış Noktası Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Bersu Elektronik Turkcell Yetkili Satış Noktası İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Bersu Elektronik Turkcell Yetkili Satış Noktası Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Bersu Elektronik Turkcell Yetkili Satış Noktası Hakkında

Bersu Elektronik Turkcell Yetkili Satış Noktası Firmamız SERDAR BUZ Yönetiminde Hatay İlinde Defne İlçesi Armutlu Mahallesi ARMUTLU MAH. GÜNDÜZ CAD. R.ZİDAN APT NO 47 Adresinde faaliyettedir.
Bersu Elektronik Turkcell Yetkili Satış Noktası Turkcell Merkezleri ve Şubeleri, Cep Telefonu ve Aksesuar, Fatura Ödeme Merkezi, Teknik Servisler, Turkcell Bayii, Turkcell Platinum, Turkcelle Bağlan Hayata sektörlerinde hizmet vermektedir.
Bersu Elektronik Turkcell Yetkili Satış Noktası Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Bersu Elektronik Turkcell Yetkili Satış Noktası firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Bersu Elektronik Turkcell Yetkili Satış Noktası firmamıza İstek ve taleplerinizi 20 Haziran 2018 Çarşamba Günü 08:30 ile 19:00 Arası Açık iletebilir veya 0 (326) 223 34 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email s.buz@hotmail.com ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 1070 kişi Ziyaret etmiş, 18 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 2 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.