BİLGİ ÖZEL ÖĞRENCİ YURDU VE PANSİYON İŞLETMECİLİĞİ ŞİŞLİ

Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sok. No: 84 Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Bilgi Özel Öğrenci Yurdu ve Pansiyon İşletmeciliği firması İstanbul ili Şişli ilçesinde Öğrenci Yurtları, Pansiyon, Ögrenci Yurtlari sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 32 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Bilgi+Özel+Öğrenci+Yurdu+ve+Pansiyon+İşletmeciliği+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Bilgi Özel Öğrenci Yurdu ve Pansiyon İşletmeciliği Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Şişli İlçesi Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sok. No: 84 Adresinde Öğrenci Yurtları, Pansiyon, Ögrenci Yurtlari sektörlerinde faaliyettedir.
Bilgi Özel Öğrenci Yurdu ve Pansiyon İşletmeciliği Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Bilgi Özel Öğrenci Yurdu ve Pansiyon İşletmeciliği firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Bilgi Özel Öğrenci Yurdu ve Pansiyon İşletmeciliği firmamıza İstek ve taleplerinizi 24 Kasım 2017 Cuma Çalışma saatinde iletebilir veya Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 32 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz