BİRTAT BÖREK & PİDE SALONU ŞİŞLİ

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Gürsel Mh. Şevket Paşa Cd. No: 16, Zincirlikuyu, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
2017 Yılı: 1/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Birtat Börek & Pide Salonu firması İstanbul ili Şişli ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 31 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 1 kişi tarafından aranmıştır.
Birtat+Börek+Pide+Salonu+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Birtat Börek & Pide Salonu Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Şişli İlçesi Gürsel Mh. Şevket Paşa Cd. No: 16, Zincirlikuyu, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Birtat Börek & Pide Salonu Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Birtat Börek & Pide Salonu firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Birtat Börek & Pide Salonu firmamıza İstek ve taleplerinizi 23 Kasım 2017 Perşembe Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (212) 210 86 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 31 kişi Ziyaret etmiş, 1 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz