ÇAPUTÇU EKMEK FABRİKASI MERKEZEFENDİ

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Sümer Mh. Akçeşme Cd. No: 104, Sümer, Denizl Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Çaputçu Ekmek Fabrikası firması Denizli ili Merkezefendi ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Ekmek, Ekmek Fabrikaları sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 63 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Çaputçu+Ekmek+Fabrikası+Denizli Firma+Rehberim+Üyesidir!

Çaputçu Ekmek Fabrikası Hakkında

Firmamız Denizli İlinde Merkezefendi İlçesi Sümer Mh. Akçeşme Cd. No: 104, Sümer, Denizl Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Ekmek, Ekmek Fabrikaları, Ekmek Satış Mağazaları, Ekmek Fabrikası sektörlerinde faaliyettedir.
Çaputçu Ekmek Fabrikası Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Çaputçu Ekmek Fabrikası firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Çaputçu Ekmek Fabrikası firmamıza İstek ve taleplerinizi 25 Kasım 2017 Cumartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (258) 268 63 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 63 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz