CARREFOURSA AKÇAY SÜPERMARKET EDREMİT

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Edremit Caddesi Pazaryeri Üzeri, Edremit, Akçay Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
CarrefourSA Akçay Süpermarket firması Balıkesir ili Edremit ilçesinde Carrefour Marketleri, Marketler ve Süpermarketler  sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 122 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
CarrefourSA+Akçay+Süpermarket+Balıkesir Firma+Rehberim+Üyesidir!

CarrefourSA Akçay Süpermarket Hakkında

Firmamız Balıkesir İlinde Edremit İlçesi Edremit Caddesi Pazaryeri Üzeri, Edremit, Akçay Adresinde Carrefour Marketleri, Marketler ve Süpermarketler  sektörlerinde faaliyettedir.
CarrefourSA Akçay Süpermarket Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir CarrefourSA Akçay Süpermarket firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
CarrefourSA Akçay Süpermarket firmamıza İstek ve taleplerinizi 20 Kasım 2017 Pazartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (266) 385 51 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 122 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.