CARREFOURSA BALİKESİR SÜPERMARKET KARESİ

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Eski Kuyumcular Mh. Abdulgafur Efendi Caddesi, Mekik Sokak, No: 20 / A-b 11 / A, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
2017 Yılı: 1/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
CarrefourSA Balikesir Süpermarket firması Balıkesir ili Karesi ilçesinde Carrefour Marketleri, Marketler ve Süpermarketler  sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 117 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 1 kişi tarafından aranmıştır.
CarrefourSA+Balikesir+Süpermarket+Balıkesir Firma+Rehberim+Üyesidir!

CarrefourSA Balikesir Süpermarket Hakkında

Firmamız Balıkesir İlinde Karesi İlçesi Eski Kuyumcular Mh. Abdulgafur Efendi Caddesi, Mekik Sokak, No: 20 / A-b 11 / A, Adresinde Carrefour Marketleri, Marketler ve Süpermarketler  sektörlerinde faaliyettedir.
CarrefourSA Balikesir Süpermarket Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir CarrefourSA Balikesir Süpermarket firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
CarrefourSA Balikesir Süpermarket firmamıza İstek ve taleplerinizi 22 Kasım 2017 Çarşamba Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (266) 243 65 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 117 kişi Ziyaret etmiş, 1 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
Web sitemizde daha iyi hizmet verebilmek amacıyla çerez/cookie kullanıyoruz.
Kabul ediyorum, kapat