DEMİR İLETİŞİM ERZİN

VODAFONE BAYİİ-İLETİŞİM MERKEZİ-HAT&KONTÖR SATIŞI-TELEFON SATIŞI

Yetkili Kişi
Sedat Demir (Yetkili)
Cep Telefonu
Adres
Karamustafalı Mahallesi Şükrü Paşa Caddesi No:24 Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Ziyaretçi İstatistikleri
Aranma İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
04.02.2019 - 04.02.2020
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Demir İletişim Firması Sedat Demir Yönetiminde hatay ili erzin ilçesinde Cep Telefonu ve Aksesuar, İletişim Merkezleri, Telefoncular sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2019 yılı içerisinde 728 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 30 kişi tarafından aranmıştır.
Demir+İletişim+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Demir İletişim Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Demir İletişim İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Demir İletişim Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Demir İletişim Hakkında

Demir İletişim Firmamız Sedat Demir Yönetiminde Hatay İlinde Erzin İlçesi Karamustafalı Mahallesi Karamustafalı Mahallesi Şükrü Paşa Caddesi No:24 Adresinde faaliyettedir.
Demir İletişim Cep Telefonu ve Aksesuar, İletişim Merkezleri, Telefoncular, Vodafone Bayii, Cep Telefonu Satış ve Servis, Vodafone Hat ve Kontür Satışı sektörlerinde hizmet vermektedir.
Demir İletişim Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Demir İletişim firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Demir İletişim firmamıza İstek ve taleplerinizi 23 Ağustos 2019 Cuma Günü 08:00 ile 20:00 Arası Açık iletebilir veya Sabit Telefonu, 0 (542) 740 31 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email demir.iletisim.erzin@hotmail.com ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2019 yılı içerisinde 728 kişi Ziyaret etmiş, 30 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 8 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.