DENGE BEDENSEL SAĞLIK FİZİK TEDAVİ ORTOPEDİK VE NÖROLOJİK REHABİLİTASYON KADIKÖY

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Fenerbahçe Mah. Fener Kalamış Cad. 34726, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler:
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.07.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Denge Bedensel Sağlık Fizik Tedavi Ortopedik Ve Nörolojik Rehabilitasyon firması İstanbul ili Kadıköy ilçesinde Sağlık Kurum ve Kuruluşları sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 36 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Denge+Bedensel+Sağlık+Fizik+Tedavi+Ortopedik+Ve+Nörolojik+Rehabilitasyon+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Denge Bedensel Sağlık Fizik Tedavi Ortopedik Ve Nörolojik Rehabilitasyon Hakkında

Denge Bedensel Sağlık Fizik Tedavi Ortopedik Ve Nörolojik Rehabilitasyon Firmamız İstanbul İlinde Kadıköy İlçesi Fenerbahçe Mah. Fener Kalamış Cad. 34726, Adresinde faaliyettedir.
Denge Bedensel Sağlık Fizik Tedavi Ortopedik Ve Nörolojik Rehabilitasyon Sağlık Kurum ve Kuruluşları sektörlerinde hizmet vermektedir.
Denge Bedensel Sağlık Fizik Tedavi Ortopedik Ve Nörolojik Rehabilitasyon Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Denge Bedensel Sağlık Fizik Tedavi Ortopedik Ve Nörolojik Rehabilitasyon firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Denge Bedensel Sağlık Fizik Tedavi Ortopedik Ve Nörolojik Rehabilitasyon firmamıza İstek ve taleplerinizi 24 Eyl 2018 Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 348 17 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 36 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz