DENİZ ORGANİZASYON KAFE VE RESTAURANT İŞLETMECİLİĞİ PENDİK

Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Batı Mah. Kırlangıç Sok. No: 77 / A Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
07.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Deniz Organizasyon Kafe ve Restaurant İşletmeciliği firması İstanbul ili Pendik ilçesinde Organizasyon sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 26 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Deniz+Organizasyon+Kafe+ve+Restaurant+İşletmeciliği+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Deniz Organizasyon Kafe ve Restaurant İşletmeciliği Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Pendik İlçesi Batı Mah. Kırlangıç Sok. No: 77 / A Adresinde Organizasyon sektörlerinde faaliyettedir.
Deniz Organizasyon Kafe ve Restaurant İşletmeciliği Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Deniz Organizasyon Kafe ve Restaurant İşletmeciliği firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Deniz Organizasyon Kafe ve Restaurant İşletmeciliği firmamıza İstek ve taleplerinizi 20 Kasım 2017 Pazartesi Çalışma saatinde iletebilir veya Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 26 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.