DUDULLU PİDE VE BÖREK SALONU SANCAKTEPE

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Kemal Türkler Mh. Uysal Cd. No: 48/E, Sarıgazi, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
07.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Dudullu Pide ve Börek Salonu firması İstanbul ili Sancaktepe ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 29 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Dudullu+Pide+ve+Börek+Salonu+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Dudullu Pide ve Börek Salonu Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Sancaktepe İlçesi Kemal Türkler Mh. Uysal Cd. No: 48/E, Sarıgazi, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Dudullu Pide ve Börek Salonu Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Dudullu Pide ve Börek Salonu firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Dudullu Pide ve Börek Salonu firmamıza İstek ve taleplerinizi 22 Kasım 2017 Çarşamba Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 621 15 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 29 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Web sitemizde daha iyi hizmet verebilmek amacıyla çerez/cookie kullanıyoruz.
Kabul ediyorum, kapat