DURAK34 FİLM YAPIM VE REKLAM HİZMETLERİ TURİZM ŞİRKET BEYOĞLU

Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Fındıklı Gümüşsuyu Mah. Bol Ahenk Sok. No: 17 Daire: 3 Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Durak34 Film Yapım ve Reklam Hizmetleri Turizm Şirket firması İstanbul ili Beyoğlu ilçesinde Film, Reklam Ajansı sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 30 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Durak34+Film+Yapım+ve+Reklam+Hizmetleri+Turizm+Şirket+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Durak34 Film Yapım ve Reklam Hizmetleri Turizm Şirket Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Beyoğlu İlçesi Fındıklı Gümüşsuyu Mah. Bol Ahenk Sok. No: 17 Daire: 3 Adresinde Film, Reklam Ajansı sektörlerinde faaliyettedir.
Durak34 Film Yapım ve Reklam Hizmetleri Turizm Şirket Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Durak34 Film Yapım ve Reklam Hizmetleri Turizm Şirket firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Durak34 Film Yapım ve Reklam Hizmetleri Turizm Şirket firmamıza İstek ve taleplerinizi 25 Kasım 2017 Cumartesi Çalışma saatinde iletebilir veya Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 30 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.