(ESDER) ESNAF VE SANATKARLAR DERNEĞİ HATAY ŞUBESİ ANTAKYA

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Haraparası Mah. Tayfur Sökmen Cad. No:116  Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler:
Arama İstatistikleri
2017 Yılı: 2/02016 Yılı: 1/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.10.2010 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
(ESDER) ESNAF VE SANATKARLAR DERNEĞİ HATAY ŞUBESİ firması Hatay ili Antakya ilçesinde Dernekler sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 140 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 2 kişi tarafından aranmıştır.
(ESDER)+ESNAF+VE+SANATKARLAR+DERNEĞİ+HATAY+ŞUBESİ+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

(ESDER) ESNAF VE SANATKARLAR DERNEĞİ HATAY ŞUBESİ Hakkında

Firmamız Hatay İlinde Antakya İlçesi Haraparası Mah. Tayfur Sökmen Cad. No:116 Adresinde Dernekler sektörlerinde faaliyettedir.
(ESDER) ESNAF VE SANATKARLAR DERNEĞİ HATAY ŞUBESİ Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir (ESDER) ESNAF VE SANATKARLAR DERNEĞİ HATAY ŞUBESİ firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
(ESDER) ESNAF VE SANATKARLAR DERNEĞİ HATAY ŞUBESİ firmamıza İstek ve taleplerinizi 17 Aralık 2017 Pazar Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (326) 214 41 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 140 kişi Ziyaret etmiş, 2 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz