FİNE BİLİŞİM VE GÜVENLİK ANTAKYA

KAMERA SİSTEMLERİ.    ALARM SİSTEMLERİ    BİLGİSAYAR SATIŞ BAKIM VE ONARIM    ARAC TAKIP SISTEMLERI                                                                                              BİLGİSAYAR SARF MALZEMELERİ   SANTRAL SİSTEMLERİ  YANGIN ALARM SİSTEMLERİ

 

Yetkili Kişi
Nebahat Fidel Miçooğulları (fine bilişim ve güvenlik sistemleri)
Sabit Telefon
Cep Telefonu
Cep Telefonu
Adres
HARAPARASI MAHALLESİ 114. SOKAK TALAT CİVELEK İSHANI (VERGİ DAİRESİ ALTI) NO 6/C Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Sosyal Ağlarımız
Kayıt ve Bitiş Tarihi
04.11.2018 - 04.11.2019
Bizi Sayfanızda Paylaşın
Fine Bilişim Ve Güvenlik Firması NEBAHAT FİDEL MİÇOOĞULLARI Yönetiminde hatay ili antakya ilçesinde Bilgisayar Donanım, Yazılım ve Sarf Malzemesi, Araç Takip Sistemi, Yangın Alarm Sistemi sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2019 yılı içerisinde 594 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 11 kişi tarafından aranmıştır.
Fine+Bilişim+Ve+Güvenlik+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Fine Bilişim Ve Güvenlik Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Fine Bilişim Ve Güvenlik İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Fine Bilişim Ve Güvenlik Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Fine Bilişim Ve Güvenlik Hakkında

Fine Bilişim Ve Güvenlik Firmamız NEBAHAT FİDEL MİÇOOĞULLARI Yönetiminde Hatay İlinde Antakya İlçesi Haraparası Mahallesi HARAPARASI MAHALLESİ 114. SOKAK TALAT CİVELEK İSHANI (VERGİ DAİRESİ ALTI) NO 6/C Adresinde faaliyettedir.
Fine Bilişim Ve Güvenlik Bilgisayar Donanım, Yazılım ve Sarf Malzemesi, Araç Takip Sistemi, Yangın Alarm Sistemi, Kamera ve Alarm Sistemleri, Bilgisayar Satis ve Servis, Bilgisayar ve Bilişim, Santral sistemleri sektörlerinde hizmet vermektedir.
Fine Bilişim Ve Güvenlik Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Fine Bilişim Ve Güvenlik firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Fine Bilişim Ve Güvenlik firmamıza İstek ve taleplerinizi 20 Ağustos 2019 Salı Günü 08:30 ile 19:00 Arası Açık iletebilir veya 0 (326) 223 44 ... Sabit Telefonu, 0 (535) 516 16 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email finebilisim@gmail.com ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2019 yılı içerisinde 594 kişi Ziyaret etmiş, 11 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 53 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.