GARDENİA KIR BAHÇESİ VE DÜĞÜN SALONU ANTAKYA

Yetkili Kişi
Cuma Polat (Işletme Müdürü)
Cep Telefonu
Cep Telefonu
Adres
YENİ TOKİ MEVKİİ ÇEVRE YOLU ÜZERİ AYTEMIZ PETROL YANI DEFNE Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
2018 Yılı: 28/02017 Yılı: 62/02016 Yılı: 2/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
29.05.2014 - 05.09.2018
Gardenia Kır Bahçesi Ve Düğün Salonu firması hatay ili antakya ilçesinde Düğün Salonları, Toplantı Salonu, Kır Bahçeleri sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 2527 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 28 kişi tarafından aranmıştır.
Gardenia+Kır+Bahçesi+Ve+Düğün+Salonu+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Gardenia Kır Bahçesi Ve Düğün Salonu Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Gardenia Kır Bahçesi Ve Düğün Salonu İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Gardenia Kır Bahçesi Ve Düğün Salonu Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Gardenia Kır Bahçesi Ve Düğün Salonu Hakkında

Gardenia Kır Bahçesi Ve Düğün Salonu Firmamız Cuma Polat Yönetiminde Hatay İlinde Antakya İlçesi YENİ TOKİ MEVKİİ ÇEVRE YOLU ÜZERİ AYTEMIZ PETROL YANI DEFNE Adresinde faaliyettedir.
Gardenia Kır Bahçesi Ve Düğün Salonu Düğün Salonları, Toplantı Salonu, Kır Bahçeleri, Balo Salonu sektörlerinde hizmet vermektedir.
Gardenia Kır Bahçesi Ve Düğün Salonu Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Gardenia Kır Bahçesi Ve Düğün Salonu firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Gardenia Kır Bahçesi Ve Düğün Salonu firmamıza İstek ve taleplerinizi 16 Temmuz 2018 Pazartesi Günü 08:00 ile 24:00 Arası Açık iletebilir veya Sabit Telefonu, 0 (532) 214 99 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email info@gardeniakirbahcesi.com ve web www.gardeniakirbahcesi.com sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 2527 kişi Ziyaret etmiş, 28 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 8 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
Firmanızı Ücretsiz Eklemek İçin Tıklayın