HAS YUFKA MERKEZEFENDİ

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Atalar Mh. 960. Sk. No: 79, Kuyupınar, Denizl Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
2017 Yılı: 1/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Has Yufka firması Denizli ili Merkezefendi ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 71 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 1 kişi tarafından aranmıştır.
Has+Yufka+Denizli Firma+Rehberim+Üyesidir!

Has Yufka Hakkında

Firmamız Denizli İlinde Merkezefendi İlçesi Atalar Mh. 960. Sk. No: 79, Kuyupınar, Denizl Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış, Yufkacılar sektörlerinde faaliyettedir.
Has Yufka Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Has Yufka firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Has Yufka firmamıza İstek ve taleplerinizi 18 Kasım 2017 Cumartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (258) 261 52 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 71 kişi Ziyaret etmiş, 1 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz