İKİZLER KREŞ & GÜNDÜZ BAKIM EVİ ANTAKYA

TÜM MOBİLYA, AKSESUAR VE TEKNİK DONANIMIYLA ÇOCUKLARA UYGUN YAŞAM ALANI - PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK - MEB MÜFREDATINA UYGUN OKUL ÖNCESİ EĞİTİM PROGRAMI - SEVGİ DERSİ, KARAKTER EĞİTİMİ VE DEĞERLER EĞİTİMİ - ÇOKLU ZEKA GELİŞİMİNİ DESTEKLEYEN ETKİNLİK VE DERS PROGRAMI - DENEĞİMLİ SINIF VE BRANŞ ÖĞRETMENLERİ - YAŞ VE GELİŞİM ÖZELLİKLERİNE GÖRE GRUPLANDIRMA - BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ETKİNLİKLERİMİZ - İLKÖĞRETİME HAZIRLIK VE TÜRKÇE DİL ETKİNLİKLERİ - KÜLTÜREL VE SOSYAL AMAÇLI GEZİLER - FEN VE DOĞA ETKİNLİKLERİNE YÖNELİK GÖZLEM ÇALIŞMALARI - ALGI VE ZEKA GELİŞİMİNİ DESTEKLEYİCİ MATERYAL VE OYUNCAKLAR - OKUL SERVİSİ İLE GÜVENLİ ULAŞIM - ANNE BABA EĞİTİMLERİ - AİLE ZİYARETLERİ - AİLE KATILIMLARI - AYLIK TİYATRO - MUTFAK ETKİNLİKLERİ - DOĞUM GÜNLERİ - DAHA BİRÇOK HİZMETİMİZLE ÇOCUĞUN EĞİTİM HAYATINA HAZIRLANMASI

Yetkili Kişi
Yasemin Bilgin (Yetkili)
Cep Telefonu
Adres Konum Ekle
Saraykent Mah. Teras Antakya Evleri Sitesi İlçe Milli Eğitim Karşısı Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler:
Arama İstatistikleri
2019 Yılı: 5/02018 Yılı: 40/02017 Yılı: 22/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
24.08.2017 - 31.08.2019
Bizi Sayfanızda Paylaşın
İkizler Kreş & Gündüz Bakım Evi firması hatay ili antakya ilçesinde Kreşler, Gündüz Bakımevi, Kreş sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2019 yılı içerisinde 455 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 5 kişi tarafından aranmıştır.
İkizler+Kreş+Gündüz+Bakım+Evi+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

İkizler Kreş & Gündüz Bakım Evi Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

İkizler Kreş & Gündüz Bakım Evi İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

İkizler Kreş & Gündüz Bakım Evi Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

İkizler Kreş & Gündüz Bakım Evi Hakkında

İkizler Kreş & Gündüz Bakım Evi Firmamız Yasemin Bilgin Yönetiminde Hatay İlinde Antakya İlçesi Saraykent Mahallesi Saraykent Mah. Teras Antakya Evleri Sitesi İlçe Milli Eğitim Karşısı Adresinde faaliyettedir.
İkizler Kreş & Gündüz Bakım Evi Kreşler, Gündüz Bakımevi, Kreş, Özel Kreşler sektörlerinde hizmet vermektedir.
İkizler Kreş & Gündüz Bakım Evi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir İkizler Kreş & Gündüz Bakım Evi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
İkizler Kreş & Gündüz Bakım Evi firmamıza İstek ve taleplerinizi 19 Haziran 2019 Çarşamba Günü 08:00 ile 17:00 Arası Açık iletebilir veya Sabit Telefonu, 0 (505) 786 18 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ikizler@hotmail.com ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2019 yılı içerisinde 455 kişi Ziyaret etmiş, 5 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 13 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.