İREM YUFKACILIK SANCAKTEPE

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Kemal Türkler Mah. Atatürk Cd. No: 193, Sarıgazi, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
İrem Yufkacılık firması İstanbul ili Sancaktepe ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 52 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
İrem+Yufkacılık+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

İrem Yufkacılık Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Sancaktepe İlçesi Kemal Türkler Mah. Atatürk Cd. No: 193, Sarıgazi, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış, Yufkacılar sektörlerinde faaliyettedir.
İrem Yufkacılık Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir İrem Yufkacılık firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
İrem Yufkacılık firmamıza İstek ve taleplerinizi 21 Kasım 2017 Salı Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 621 42 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 52 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz