İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ EYÜP

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Kazım Karabekir Caddesi, No: 2/13, Eski Silahtarağa Elektrik Santrali, Pk: 34060, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
İstanbul Bilgi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi firması İstanbul ili Eyüp ilçesinde Fakülteler sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 32 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
İstanbul+Bilgi+Üniversitesi+İktisadi+ve+İdari+Bilimler+Fakültesi+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

İstanbul Bilgi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Eyüp İlçesi Kazım Karabekir Caddesi, No: 2/13, Eski Silahtarağa Elektrik Santrali, Pk: 34060, Adresinde Fakülteler sektörlerinde faaliyettedir.
İstanbul Bilgi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir İstanbul Bilgi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
İstanbul Bilgi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi firmamıza İstek ve taleplerinizi 19 Kasım 2017 Pazar Çalışma saatinde iletebilir veya 04440428 Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 32 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.