KANAAT YUFKA SARIYER

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Nispetiye Cad. No: 101, Rumelihisarı, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
07.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Kanaat Yufka firması İstanbul ili Sarıyer ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 39 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Kanaat+Yufka+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Kanaat Yufka Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Sarıyer İlçesi Nispetiye Cad. No: 101, Rumelihisarı, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış, Yufkacılar sektörlerinde faaliyettedir.
Kanaat Yufka Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Kanaat Yufka firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Kanaat Yufka firmamıza İstek ve taleplerinizi 25 Kasım 2017 Cumartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (212) 257 58 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 39 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz