KASIMOĞLU GIDA UNLU MAMULLERİ GÜNGÖREN

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Mareşal Çakmak Mh. Bağcılar Cd. Karamürsel Apt. No: 104, Akıncılar, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
2017 Yılı: 1/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Kasımoğlu Gıda Unlu Mamulleri firması İstanbul ili Güngören ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 38 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 1 kişi tarafından aranmıştır.
Kasımoğlu+Gıda+Unlu+Mamulleri+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Kasımoğlu Gıda Unlu Mamulleri Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Güngören İlçesi Mareşal Çakmak Mh. Bağcılar Cd. Karamürsel Apt. No: 104, Akıncılar, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Kasımoğlu Gıda Unlu Mamulleri Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Kasımoğlu Gıda Unlu Mamulleri firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Kasımoğlu Gıda Unlu Mamulleri firmamıza İstek ve taleplerinizi 19 Kasım 2017 Pazar Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (212) 539 60 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 38 kişi Ziyaret etmiş, 1 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz