MEDİNE UNLU MAMÜLLERİ PENDİK

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Kaynarca Mh. Malazgirt Cd. No: 24, Kaynarca, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Medine Unlu Mamülleri firması İstanbul ili Pendik ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 3 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Medine+Unlu+Mamülleri+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Medine Unlu Mamülleri Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Pendik İlçesi Kaynarca Mh. Malazgirt Cd. No: 24, Kaynarca, Adresinde faaliyettedir.
Medine Unlu Mamülleri Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın, Un ve unlu mamüller, Unlu Mamülleri sektörlerinde hizmet vermektedir.
Medine Unlu Mamülleri Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Medine Unlu Mamülleri firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Medine Unlu Mamülleri firmamıza İstek ve taleplerinizi 23 Ocak 2018 Salı Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 397 84 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 3 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz