MERDİVENKÖY EKMEK FABRİKASI KADIKÖY

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Göztepe, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Merdivenköy Ekmek Fabrikası firması İstanbul ili Kadıköy ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Ekmek, Ekmek Fabrikaları sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 10 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Merdivenköy+Ekmek+Fabrikası+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Merdivenköy Ekmek Fabrikası Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Kadıköy İlçesi Göztepe, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Ekmek, Ekmek Fabrikaları, Ekmek Satış Mağazaları, Ekmek Fabrikası sektörlerinde faaliyettedir.
Merdivenköy Ekmek Fabrikası Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Merdivenköy Ekmek Fabrikası firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Merdivenköy Ekmek Fabrikası firmamıza İstek ve taleplerinizi 25 Kasım 2017 Cumartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 350 29 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 10 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz