MERHABA PASTANELERİ (BAKIRKÖY) BAKIRKÖY

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Sakızağacı Mah. İstanbul Cad. No:102 / 1b Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Merhaba Pastaneleri (bakırköy) firması İstanbul ili Bakırköy ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 20 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Merhaba+Pastaneleri+(bakırköy)+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Merhaba Pastaneleri (bakırköy) Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Bakırköy İlçesi Sakızağacı Mah. İstanbul Cad. No:102 / 1b Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Merhaba Pastaneleri (bakırköy) Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Merhaba Pastaneleri (bakırköy) firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Merhaba Pastaneleri (bakırköy) firmamıza İstek ve taleplerinizi 22 Kasım 2017 Çarşamba Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (212) 583 76 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 20 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Web sitemizde daha iyi hizmet verebilmek amacıyla çerez/cookie kullanıyoruz.
Kabul ediyorum, kapat