MERHABA PASTANELERİ (KOCAMUSTAFAPAŞA) FATİH

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Kuva-i Milliye Cad. No:7 / A Kocamustafapaşa (k.m.paşa-eminönü Otobüsleri Durağı) Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
07.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Merhaba Pastaneleri (kocamustafapaşa) firması İstanbul ili Fatih ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 29 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Merhaba+Pastaneleri+(kocamustafapaşa)+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Merhaba Pastaneleri (kocamustafapaşa) Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Fatih İlçesi Kuva-i Milliye Cad. No:7 / A Kocamustafapaşa (k.m.paşa-eminönü Otobüsleri Durağı) Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Merhaba Pastaneleri (kocamustafapaşa) Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Merhaba Pastaneleri (kocamustafapaşa) firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Merhaba Pastaneleri (kocamustafapaşa) firmamıza İstek ve taleplerinizi 23 Kasım 2017 Perşembe Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (212) 589 02 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 29 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz