MİMAR SİNAN TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ BORNOVA

Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz Konum Ekle!
Kemal Paşa Cad. No: 145, Altındağ,  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Faaliyet Alanlarımız
Aranma İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
07.06.2015 -
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
MİMAR SİNAN TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ BORNOVA İzmir Firma RehberimMİMAR SİNAN TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ BORNOVA İzmir Firma Rehberim51 0.0 | 0 Oy
Bu Firmanın Sahibi Siz misiniz?
Firma Sahibiyim Üyelik Yükselt
Mimar Sinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Firması İzmir ili Bornova ilçesinde Okullar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 12 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Mimar+Sinan+Teknik+ve+Endüstri+Meslek+Lisesi+İzmir Firma+Rehberim+Üyesidir!

Mimar Sinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Hakkında

Mimar Sinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Firmamız İzmir İlinde Bornova İlçesi Kemal Paşa Cad. No: 145, Altındağ, Adresinde faaliyettedir.
Mimar Sinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Okullar sektörlerinde hizmet vermektedir.
Mimar Sinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Mimar Sinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Mimar Sinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi firmamıza İstek ve taleplerinizi 24 Şubat 2020 Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (232) 467 08 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 12 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.