MOLA TAT YEMEK GIDA İNŞ TUR TEM SAN VE TİC LTD ŞTİ YENİMAHALLE

Bu Firma, Firma Rehberim sitesinde pasif durumdadır... Kaybettiği ziyaretçi sayısı: 185
Bu alanı görebilmek için lütfen giriş yapınız...
Üye Ol Giriş yap
Sabit Telefon
Güvenlik Kodu
Telefon numarası için güvenlik kodunu girin lütfen.
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
ATİSAN sANAYİ SİTESİ 243.CADDE NO 16 MACUNKÖY-Y.MAHALLE / ANKARA Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler
Ziyaretçi İstatistikleri
Arama İstatistikleri
2017 Yılı: 1/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.01.2017 - 09.01.2018
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Mola Tat Yemek Gıda İnş Tur Tem San Ve Tic Ltd Şti firması Ankara ili Yenimahalle ilçesinde Yemek -Catering sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 336 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 1 kişi tarafından aranmıştır.
Mola+Tat+Yemek+Gıda+İnş+Tur+Tem+San+Ve+Tic+Ltd+Şti+Ankara Firma+Rehberim+Üyesidir!

Mola Tat Yemek Gıda İnş Tur Tem San Ve Tic Ltd Şti Hakkında

Firmamız Ankara İlinde Yenimahalle İlçesi Uğurmumcu Mahallesi ATİSAN sANAYİ SİTESİ 243.CADDE NO 16 MACUNKÖY-Y.MAHALLE / ANKARA Adresinde Yemek -Catering sektörlerinde faaliyettedir.
Mola Tat Yemek Gıda İnş Tur Tem San Ve Tic Ltd Şti Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Mola Tat Yemek Gıda İnş Tur Tem San Ve Tic Ltd Şti firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Mola Tat Yemek Gıda İnş Tur Tem San Ve Tic Ltd Şti firmamıza İstek ve taleplerinizi 19 Kasım 2017 Pazar Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (312) 481 12 ... Sabit Telefonu, 0 (542) 481 12 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email molayemek@gmail.com ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 336 kişi Ziyaret etmiş, 1 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.