MURAT GIDA VE SERVİS TAŞIMACILIĞI TUZLA

Adresimiz Konum Ekle!
Mimar Sinan Mah. Şekerpınar Cad. Mersin Sok. No: 16  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Faaliyet Alanlarımız
Aranma İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
26.07.2015 -
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
MURAT GIDA VE SERVİS TAŞIMACILIĞI TUZLA İstanbul Firma RehberimMURAT GIDA VE SERVİS TAŞIMACILIĞI TUZLA İstanbul Firma Rehberim51 0.0 | 0 Oy
Bu Firmanın Sahibi Siz misiniz?
Firma Sahibiyim Üyelik Yükselt
Murat Gıda ve Servis Taşımacılığı Firması İstanbul ili Tuzla ilçesinde Gıda sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 9 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 0 kişi tarafından aranmıştır.
Murat+Gıda+ve+Servis+Taşımacılığı+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Murat Gıda ve Servis Taşımacılığı Hakkında

Murat Gıda ve Servis Taşımacılığı Firmamız İstanbul İlinde Tuzla İlçesi Mimar Sinan Mah. Şekerpınar Cad. Mersin Sok. No: 16 Adresinde faaliyettedir.
Murat Gıda ve Servis Taşımacılığı Gıda sektörlerinde hizmet vermektedir.
Murat Gıda ve Servis Taşımacılığı Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Murat Gıda ve Servis Taşımacılığı firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Murat Gıda ve Servis Taşımacılığı firmamıza İstek ve taleplerinizi 21 Şubat 2020 Çalışma saatinde iletebilir veya Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 9 kişi Ziyaret etmiş, 0 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.