NAZAR PASTA VE ŞEKERLEME KARABAĞLAR

Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz Konum Ekle!
Bozyaka Eski İzmir Cd. No: 134 Daire: 1,  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Faaliyet Alanlarımız
Aranma İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
07.06.2015 -
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
NAZAR PASTA VE ŞEKERLEME KARABAĞLAR İzmir Firma RehberimNAZAR PASTA VE ŞEKERLEME KARABAĞLAR İzmir Firma Rehberim51 0.0 | 0 Oy
Bu Firmanın Sahibi Siz misiniz?
Firma Sahibiyim Üyelik Yükselt
Nazar Pasta ve Şekerleme Firması İzmir ili Karabağlar ilçesinde Pastaneler ve Tatlıcılar, Pastaneler sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 5 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Nazar+Pasta+ve+Şekerleme+İzmir Firma+Rehberim+Üyesidir!

Nazar Pasta ve Şekerleme Hakkında

Nazar Pasta ve Şekerleme Firmamız İzmir İlinde Karabağlar İlçesi Bozyaka Eski İzmir Cd. No: 134 Daire: 1, Adresinde faaliyettedir.
Nazar Pasta ve Şekerleme Pastaneler ve Tatlıcılar, Pastaneler sektörlerinde hizmet vermektedir.
Nazar Pasta ve Şekerleme Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Nazar Pasta ve Şekerleme firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Nazar Pasta ve Şekerleme firmamıza İstek ve taleplerinizi 21 Şubat 2020 Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (232) 261 87 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 5 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
Bu Firmanın Sahibi misiniz?