NUMUNE EKMEK FABRİKASI AŞKALE

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Abdurrahman Gazi Mh. No: 9, Erzurum Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Numune Ekmek Fabrikası firması Erzurum ili Aşkale ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Ekmek, Ekmek Fabrikaları sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 48 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Numune+Ekmek+Fabrikası+Erzurum Firma+Rehberim+Üyesidir!

Numune Ekmek Fabrikası Hakkında

Firmamız Erzurum İlinde Aşkale İlçesi Abdurrahman Gazi Mh. No: 9, Erzurum Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Ekmek, Ekmek Fabrikaları, Ekmek Satış Mağazaları, Ekmek Fabrikası sektörlerinde faaliyettedir.
Numune Ekmek Fabrikası Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Numune Ekmek Fabrikası firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Numune Ekmek Fabrikası firmamıza İstek ve taleplerinizi 25 Kasım 2017 Cumartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (442) 316 00 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 48 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz