NY TURKUAZ OTOMOTİV TURİZM GIDA VE TEMİZLİK İNŞAAT FATİH

Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Sümbülefendi Mah. Fırın Sok. No: 7 Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Ny Turkuaz Otomotiv Turizm Gıda ve Temizlik İnşaat firması İstanbul ili Fatih ilçesinde Otomotiv Sanayi - Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 27 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Ny+Turkuaz+Otomotiv+Turizm+Gıda+ve+Temizlik+İnşaat+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Ny Turkuaz Otomotiv Turizm Gıda ve Temizlik İnşaat Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Fatih İlçesi Sümbülefendi Mah. Fırın Sok. No: 7 Adresinde Otomotiv Sanayi - Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı sektörlerinde faaliyettedir.
Ny Turkuaz Otomotiv Turizm Gıda ve Temizlik İnşaat Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Ny Turkuaz Otomotiv Turizm Gıda ve Temizlik İnşaat firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Ny Turkuaz Otomotiv Turizm Gıda ve Temizlik İnşaat firmamıza İstek ve taleplerinizi 24 Kasım 2017 Cuma Çalışma saatinde iletebilir veya Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 27 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.