ORTAKÖY EKMEK FABRİKASI BEŞİKTAŞ

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Ortaköy Ekmek Fabrikası , Ortaköy, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Ortaköy Ekmek Fabrikası firması İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Ekmek, Ekmek Fabrikaları sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 20 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Ortaköy+Ekmek+Fabrikası+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Ortaköy Ekmek Fabrikası Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Beşiktaş İlçesi Ortaköy Ekmek Fabrikası , Ortaköy, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Ekmek, Ekmek Fabrikaları, Ekmek Satış Mağazaları, Ekmek Fabrikası sektörlerinde faaliyettedir.
Ortaköy Ekmek Fabrikası Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Ortaköy Ekmek Fabrikası firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Ortaköy Ekmek Fabrikası firmamıza İstek ve taleplerinizi 23 Kasım 2017 Perşembe Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (212) 260 29 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 20 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz