ÖZ GAZİANTEPLİ ALİ USTA TATLI SARAYI ÜSKÜDAR

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
İnkılap Mh. Üsküdar Cad. No: 4, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Ziyaretçi İstatistikleri
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Öz Gaziantepli Ali Usta Tatlı Sarayı firması İstanbul ili Üsküdar ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 20 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Öz+Gaziantepli+Ali+Usta+Tatlı+Sarayı+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Öz Gaziantepli Ali Usta Tatlı Sarayı Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Üsküdar İlçesi İnkılap Mh. Üsküdar Cad. No: 4, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Öz Gaziantepli Ali Usta Tatlı Sarayı Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Öz Gaziantepli Ali Usta Tatlı Sarayı firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Öz Gaziantepli Ali Usta Tatlı Sarayı firmamıza İstek ve taleplerinizi 24 Kasım 2017 Cuma Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 341 19 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 20 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz