SAHİL KARADENİZ EKMEK FIRINI KARASU

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
İncilli Mh. Hastane Cad. No: 3/A, Karasu, Sakarya (Adapazarı) Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
2017 Yılı: 1/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Sahil Karadeniz Ekmek Fırını firması Sakarya ili Karasu ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 47 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 1 kişi tarafından aranmıştır.
Sahil+Karadeniz+Ekmek+Fırını+Sakarya Firma+Rehberim+Üyesidir!

Sahil Karadeniz Ekmek Fırını Hakkında

Firmamız Sakarya İlinde Karasu İlçesi İncilli Mh. Hastane Cad. No: 3/A, Karasu, Sakarya (Adapazarı) Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Sahil Karadeniz Ekmek Fırını Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Sahil Karadeniz Ekmek Fırını firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Sahil Karadeniz Ekmek Fırını firmamıza İstek ve taleplerinizi 19 Kasım 2017 Pazar Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (264) 718 60 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 47 kişi Ziyaret etmiş, 1 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.