ŞAHİN PASTA VE BÖREK SALONU KARADENİZEREĞLİ

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Kepez Mh. Muammer Aksoy Cd. No: 16, Bağlık, Karadeniz E Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
07.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Şahin Pasta ve Börek Salonu firması Zonguldak ili Karadenizereğli ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 23 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Şahin+Pasta+ve+Börek+Salonu+Zonguldak Firma+Rehberim+Üyesidir!

Şahin Pasta ve Börek Salonu Hakkında

Firmamız Zonguldak İlinde Karadenizereğli İlçesi Kepez Mh. Muammer Aksoy Cd. No: 16, Bağlık, Karadeniz E Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Şahin Pasta ve Börek Salonu Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Şahin Pasta ve Börek Salonu firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Şahin Pasta ve Börek Salonu firmamıza İstek ve taleplerinizi 22 Kasım 2017 Çarşamba Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (372) 316 34 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 23 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Web sitemizde daha iyi hizmet verebilmek amacıyla çerez/cookie kullanıyoruz.
Kabul ediyorum, kapat