SANCAKTEPE AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ SANCAKTEPE

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Eyüp Sultan Mh. Müminler Caddesi, No: 1, Pk: 34885, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
07.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi firması İstanbul ili Sancaktepe ilçesinde Poliklinikler sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 56 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Sancaktepe+Ağız+ve+Diş+Sağlığı+Merkezi+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Sancaktepe İlçesi Eyüp Sultan Mh. Müminler Caddesi, No: 1, Pk: 34885, Adresinde Poliklinikler sektörlerinde faaliyettedir.
Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi firmamıza İstek ve taleplerinizi 20 Kasım 2017 Pazartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 586 36 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 56 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.