SEMİR ERASLAN BAHARAT HATAY YÖRESEL ÜRÜNLERİ ANTAKYA

* BAHARAT ÇEŞİTLERİ
* ŞİFALI BİTKİLER
* DEFNE SABUN ÇEŞİTLERİ
* EV YAPIMI SALÇA NAR EŞKİSİ
* BİTKİSEL YAĞLAR
* KURU BAKLİYAT VE GIDALAR

Yetkili Kişi
Sabit Telefon
Cep Telefonu
Adres Konum Ekle
MEYDAN MAH. KARAKOL SOK. NO:14 Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Sosyal Ağlarımız
Kayıt ve Bitiş Tarihi
14.07.2010 -
Bizi Sayfanızda Paylaşın
Semir Eraslan Baharat Hatay Yöresel Ürünleri Firması EVREN ERASLAN Yönetiminde hatay ili antakya ilçesinde Bitkisel Ürünler, Baharatçılar, Yöresel Gıdalar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2019 yılı içerisinde 2042 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 17 kişi tarafından aranmıştır.
Semir+Eraslan+Baharat+Hatay+Yöresel+Ürünleri+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Semir Eraslan Baharat Hatay Yöresel Ürünleri Haberleri

Ölümden Başka Her Derde Deva

Antakya Tarihi Uzun Çarşı’da faaliyet gösteren Semir Eraslan Baharatçılık bünyesinde bulundurduğu Çörekotun’dan Zencefile,Kış çayından Hatmi çiçeğine kadar bir çok bitki ile alternatif tıpta Ölümden Başka Her Derde Deva olmaya devam ediyor.

08 Ekim 2018 13:18
Taze Çekilmiş Menengiç Kahvesi Semir Eraslan Baharatçılık’ta

İlklerin adresi olan Semir Eraslan Baharatçılık,bu kez de Faydası saymakla bitmeyen gelmiş geçmiş en muhteşem içeceklerden biri olan Menengiç Kahvesini taze çekilmiş olarak müşterilerine sunmaya başladı.Özel getirdikleri makina ile müşterilerinin gözleri önünde dağlık ve kırsal alanlarda doğal olarak yetişen en iyi menengiçlerden çektikleri kahvenin yoğun ilgi gördüğü Semir Eraslan Baharatçılıktan alışveriş yapan müşteriler vermiş oldukları hizmetten dolayı işletmeci Evren Eraslan ve ekibine teş...

05 Ocak 2017 15:03

Semir Eraslan Baharat Hatay Yöresel Ürünleri İlanları

Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit
BAY & BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR BAY & BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR 0 ₺ 19 Ara 2016 772

Semir Eraslan Baharat Hatay Yöresel Ürünleri Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Semir Eraslan Baharat Hatay Yöresel Ürünleri Hakkında

Semir Eraslan Baharat Hatay Yöresel Ürünleri Firmamız EVREN ERASLAN Yönetiminde Hatay İlinde Antakya İlçesi Meydan Mahallesi MEYDAN MAH. KARAKOL SOK. NO:14 Adresinde faaliyettedir.
Semir Eraslan Baharat Hatay Yöresel Ürünleri Bitkisel Ürünler, Baharatçılar, Yöresel Gıdalar, Toptan Zeytinyağı, Zeytinyağı Fabrikaları sektörlerinde hizmet vermektedir.
Semir Eraslan Baharat Hatay Yöresel Ürünleri Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Semir Eraslan Baharat Hatay Yöresel Ürünleri firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Semir Eraslan Baharat Hatay Yöresel Ürünleri firmamıza İstek ve taleplerinizi 18 Ağustos 2019 Pazar Günü 10:00 ile 18:00 Arası Açık iletebilir veya 0 (850) 520 02 ... Sabit Telefonu, 0 (507) 034 33 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email siparis@semireraslan.com ve web www.semireraslan.com sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2019 yılı içerisinde 2042 kişi Ziyaret etmiş, 17 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 21 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.