SEMİR ERASLAN BAHARAT HATAY YÖRESEL ÜRÜNLERİ ANTAKYA

* BAHARAT ÇEŞİTLERİ
* ŞİFALI BİTKİLER
* DEFNE SABUN ÇEŞİTLERİ
* EV YAPIMI SALÇA NAR EŞKİSİ
* BİTKİSEL YAĞLAR
* KURU BAKLİYAT VE GIDALAR

Yetkili Kişi
Sabit Telefon
Cep Telefonu
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
MEYDAN MAH. KARAKOL SOK. NO:14 Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
2018 Yılı: 10/02017 Yılı: 108/12016 Yılı: 406/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
14.07.2010 -
Semir Eraslan Baharat Hatay Yöresel Ürünleri firması hatay ili iscehisar ilçesinde Bitkisel Ürünler, Baharatçılar, Yöresel Gıdalar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 1630 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 10 kişi tarafından aranmıştır.
Semir+Eraslan+Baharat+Hatay+Yöresel+Ürünleri+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Semir Eraslan Baharat Hatay Yöresel Ürünleri Haberleri

Taze Çekilmiş Menengiç Kahvesi Semir Eraslan Baharatçılık’ta

İlklerin adresi olan Semir Eraslan Baharatçılık,bu kez de Faydası saymakla bitmeyen gelmiş geçmiş en muhteşem içeceklerden biri olan Menengiç Kahvesini taze çekilmiş olarak müşterilerine sunmaya başladı.Özel getirdikleri makina ile müşterilerinin gözleri önünde dağlık ve kırsal alanlarda doğal olarak yetişen en iyi menengiçlerden çektikleri kahvenin yoğun ilgi gördüğü Semir Eraslan Baharatçılıktan alışveriş yapan müşteriler vermiş oldukları hizmetten dolayı işletmeci Evren Eraslan ve ekibine teş...

05 Ocak 2017 15:03

Semir Eraslan Baharat Hatay Yöresel Ürünleri İlanları

Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit
BAY & BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR BAY & BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR 0 ₺ 19 Ara 2016 753

Semir Eraslan Baharat Hatay Yöresel Ürünleri Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Semir Eraslan Baharat Hatay Yöresel Ürünleri Hakkında

Semir Eraslan Baharat Hatay Yöresel Ürünleri Firmamız EVREN ERASLAN Yönetiminde Hatay İlinde Antakya İlçesi Meydan Mahallesi MEYDAN MAH. KARAKOL SOK. NO:14 Adresinde faaliyettedir.
Semir Eraslan Baharat Hatay Yöresel Ürünleri Bitkisel Ürünler, Baharatçılar, Yöresel Gıdalar, Toptan Zeytinyağı, Zeytinyağı Fabrikaları sektörlerinde hizmet vermektedir.
Semir Eraslan Baharat Hatay Yöresel Ürünleri Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Semir Eraslan Baharat Hatay Yöresel Ürünleri firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Semir Eraslan Baharat Hatay Yöresel Ürünleri firmamıza İstek ve taleplerinizi 23 Temmuz 2018 Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (326) 213 22 ... Sabit Telefonu, 0 (532) 490 05 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email evreneraslan32@gmail.com ve web www.semireraslan.com sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 1630 kişi Ziyaret etmiş, 10 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 13 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
Firmanızı Ücretsiz Eklemek İçin Tıklayın