ŞİMŞEK EKMEK FABRİKASI BEŞİKTAŞ

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Nüzhetiye Cad. No: 5 İstanbul Kuru Temizleme Karşısı Teşvikiye Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
13.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Şimşek Ekmek Fabrikası firması İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Ekmek, Ekmek Fabrikaları sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 19 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Şimşek+Ekmek+Fabrikası+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Şimşek Ekmek Fabrikası Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Beşiktaş İlçesi Nüzhetiye Cad. No: 5 İstanbul Kuru Temizleme Karşısı Teşvikiye Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Ekmek, Ekmek Fabrikaları, Ekmek Satış Mağazaları, Ekmek Fabrikası sektörlerinde faaliyettedir.
Şimşek Ekmek Fabrikası Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Şimşek Ekmek Fabrikası firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Şimşek Ekmek Fabrikası firmamıza İstek ve taleplerinizi 15 Aralık 2017 Cuma Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (212) 260 31 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 19 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz