TATLIDİL YUFKACISI ÇANKAYA

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Naci Çakır Mh. 754. Sk. No: 1/D, Dikmen, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Tatlıdil Yufkacısı firması Ankara ili Çankaya ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 27 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Tatlıdil+Yufkacısı+Ankara Firma+Rehberim+Üyesidir!

Tatlıdil Yufkacısı Hakkında

Firmamız Ankara İlinde Çankaya İlçesi Naci Çakır Mh. 754. Sk. No: 1/D, Dikmen, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış, Yufkacılar sektörlerinde faaliyettedir.
Tatlıdil Yufkacısı Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Tatlıdil Yufkacısı firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Tatlıdil Yufkacısı firmamıza İstek ve taleplerinizi 21 Kasım 2017 Salı Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (312) 480 93 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 27 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Web sitemizde daha iyi hizmet verebilmek amacıyla çerez/cookie kullanıyoruz.
Kabul ediyorum, kapat