TROYA GURUP TEKSTİL TUR İNŞAAT DERİ REKLAM SANAYİ VE TİC. PAZ. LTD. ŞTİ. İSTANBUL BAĞCILAR ŞUBESİ BAĞCILAR

Adresimiz Konum Ekle!
Güneşli Halkalı Cad. Evren Mah. No: 87 Kat 4  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Faaliyet Alanlarımız
Aranma İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
TROYA GURUP TEKSTİL TUR İNŞAAT DERİ REKLAM SANAYİ VE TİC. PAZ. LTD. ŞTİ. İSTANBUL BAĞCILAR ŞUBESİ BAĞCILAR İstanbul Firma RehberimTROYA GURUP TEKSTİL TUR İNŞAAT DERİ REKLAM SANAYİ VE TİC. PAZ. LTD. ŞTİ. İSTANBUL BAĞCILAR ŞUBESİ BAĞCILAR İstanbul Firma Rehberim51 0.0 | 0 Oy
Bu Firmanın Sahibi Siz misiniz?
Firma Sahibiyim Üyelik Yükselt
Troya Gurup Tekstil Tur İnşaat Deri Reklam Sanayi ve Tic. Paz. Ltd. Şti. İstanbul Bağcılar Şubesi Firması İstanbul ili Bağcılar ilçesinde Tekstil sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 5 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Troya+Gurup+Tekstil+Tur+İnşaat+Deri+Reklam+Sanayi+ve+Tic.+Paz.+Ltd.+Şti.+İstanbul+Bağcılar+Şubesi+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Troya Gurup Tekstil Tur İnşaat Deri Reklam Sanayi ve Tic. Paz. Ltd. Şti. İstanbul Bağcılar Şubesi Hakkında

Troya Gurup Tekstil Tur İnşaat Deri Reklam Sanayi ve Tic. Paz. Ltd. Şti. İstanbul Bağcılar Şubesi Firmamız İstanbul İlinde Bağcılar İlçesi Güneşli Halkalı Cad. Evren Mah. No: 87 Kat 4 Adresinde faaliyettedir.
Troya Gurup Tekstil Tur İnşaat Deri Reklam Sanayi ve Tic. Paz. Ltd. Şti. İstanbul Bağcılar Şubesi Tekstil sektörlerinde hizmet vermektedir.
Troya Gurup Tekstil Tur İnşaat Deri Reklam Sanayi ve Tic. Paz. Ltd. Şti. İstanbul Bağcılar Şubesi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Troya Gurup Tekstil Tur İnşaat Deri Reklam Sanayi ve Tic. Paz. Ltd. Şti. İstanbul Bağcılar Şubesi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Troya Gurup Tekstil Tur İnşaat Deri Reklam Sanayi ve Tic. Paz. Ltd. Şti. İstanbul Bağcılar Şubesi firmamıza İstek ve taleplerinizi 22 Şubat 2020 Çalışma saatinde iletebilir veya Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 5 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.